Home / Archiwalne / kapr. Stanisław Targosz

 

kapr. Stanisław Targosz
2.10.1933 – 15 p. Ułanów, 1 Szwadron – ułan
1.01.1934 – Szkoła Podoficerska – kursant
5.08.1934 – 15 p. Ułanów – instruktor
20.12.1934 – awans na st. ułana
2.09.1935 – przeniesiony do rezerwy
2.11.1938 – awans na kaprala
26.081939 – Kampania Wrześniowa przy sztabie 14 Dywizji, dowódca sekcji RKM
25.09.1939 – niewola niemiecka

 
Share this page
 
 

Najnowsze komentarze