Home / Stowarzyszenie / Władze

 
  • X kadencja

    X kadencja (19.02.2019r. – obecnie) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes Honorowy 4 Tadeusz Jeziorowski… Continue reading

     
  • IX kadencja

    IX kadencja (07.02.2016 r. – 19.02.2019 r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes Honorowy 4… Continue reading

     
  • VIII kadencja

    VIII kadencja

    VIII kadencja (17.02.2013r. – 07.02.2016r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes Honorowy 4 Tadeusz Jeziorowski… Continue reading

     
  • VII kadencja

    VII kadencja (7.02.2010r. – 17.02.2013r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes Honorowy Zarząd: 1 Tadeusz… Continue reading

     
  • VI kadencja

    VI kadencja (20 lutego 2007r. – 7.02.2010r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes Honorowy Zarząd:… Continue reading

     
  • V kadencja

    V kadencja (8 lutego 2004r. – 20 lutego 2007r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy 3 Stanisław Berkieta Prezes… Continue reading

     
  • IV kadencja

    IV kadencja (11 lutego 2001r. – 8 lutego 2004r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe: 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy Zarząd: 1 Tadeusz Jeziorowski… Continue reading

     
  • III kadencja

    III kadencja (7 grudnia 1997r. – 11 lutego 2001r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe: 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Edmund Majewski Prezes Honorowy Zarząd: 1 Tadeusz Jeziorowski… Continue reading

     
  • II kadencja

    II kadencja (23 stycznia 1994r. – 7 grudnia 1997r.) L.p. Imię i nazwisko Funkcja Funkcje honorowe 1 Maciej Rembowski Prezes Honorowy 2 Tadeusz Niewiada Honorowy Członek Zarządu 3 Antoni Szymanda… Continue reading

     
  • I kadencja

      I kadencja (28 maja 1991r. – 23 stycznia 1994r.) Pierwsze władze wybrano na zebraniu inauguracyjnym Towarzystwa b. Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich, które odbyło się na Ratuszu w… Continue reading